۱۰۰۰۰ عدد – شماره موبایل های شهر زاهدان – سایت دیوار


در حال بارگذاری
۳۰ مرداد ۱۴۰۰
اکسل
1491 کيلوبايت
10000 ش تماس و آگهی
۴۳,۰۰۰ تومان
خرید

۱۰۰۰۰ عدد -شماره موبایل های شهر زاهدان – سایت دیوار

فایل مذکور یک فایل اکسل حاوی شماره موبایل های ثبت شده در زمینه و مکان درج شده در عنوان بالا و به تعداد مشخص شده در سایت دیوار میباشد که به راحتی میتوان به دلیل ساختار اکسل فایل مذکور هر کدام از ستون های مورد نیاز کاربران، از جمله مهمترین فیلد و ستون آن یعنی ستون شماره موبایل آگهی دهنده را انتخاب و به جهت استفاده صحیح و ایجاد رونق و بازدهی بیشتر در کسب و کار و خدمات خود بنا بر زمینه مورد نیازتان استفاده نموده و بهره لازم را ببرید.

لازم به ذکر است که هدفمندی بی نظیر شماره موبایل آگهی دهندگان سایت بزرگ و محبوب دیوار با توجه به استان و شهر و محله آگهی دهندگان و همچنین مجموعه مشخص شده آن میتواند پتانسیل بسیار بالایی در زمینه درآمدزایی کسب و کار و خدمات کاربران و هموطنان گرامی ایجاد نماید. به این شکل که با ارسال پیامک ها و ایجاد تماس های تلفنی و بازاریابی کاملا هدفمند میتوانید بازخورد و بازدهی بسیار بالایی در کسب و کار و خدمات خود ایجاد نموده و با جلوگیری از به هدر رفتن سرمایه و انرژی با توجه به عدم ارسال پیامک های انبوه بدون هدف و همچنین تماس های مکرر و انبوه بدون ثمر به دلیل عدم هدفمندی، در زمینه شغلی خود و هرچه شکوفاتر شدن اقتصاد زندگی خود و دیگران مثمر ثمر باشید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین با یکبار شارژ کیف پول خود میتوانید فایل های خود را از هر مرورگری و بدون استفاده مکرر از کارت بانکی، خریداری نمایید.

 برچسب ها: